Warsztaty i pokazy

Zapraszamy na nasze unikalne warsztaty artystyczne, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię. W naszej pracowni artystycznej oferujemy wiele różnych zajęć, od tworzenia biżuterii, poprzez rzeźbienie w glinie i drewnie, po warsztaty fotograficzne i animacji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i kreatywnych instruktorów, którzy pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności i wykorzystać swoją wyobraźnię w procesie twórczym.

Organizujemy warsztaty dla osób indywidualnych, rodzin oraz większych grup szkolnych i przedszkolnych. Możesz przyjść sam, z przyjaciółmi lub z dzieckiem, a my pomożemy Ci stworzyć coś unikalnego i pięknego. Zajęcia odbywają się w naszej przestronnej pracowni, w miłej atmosferze, która sprzyja procesowi twórczemu.

Jeśli szukasz czegoś bardziej wymagającego, oferujemy też warsztaty projektowe dla przyszłych projektantów wnętrz, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności projektowania i planowania przestrzeni.

Zapraszamy do spróbowania swoich sił w różnych technikach artystycznych i odkrycia swojego potencjału twórczego. W naszej pracowni artystycznej nie ma ograniczeń — wszystko jest możliwe!

Pokazy

Robimy pokazy UV malowanie farbami i zabawy ze światłem.
Pokazy wypalania prądem w drewnie.


Sklep

Kup coś w naszym sklepie

Blog

Zobacz, co ostatnio zrobiliśmy.

Kontakt

32-070 Wołowice Skawińska 87 (okolice Krakowa)
607-916-616 lepiej pisać, rzadko odbieram
bs@112358.org

Scroll to Top
Galeria Fraktale