...

Zrób to z nami

Oferujemy warsztaty grupowe lub indywidualne, w których każdy ma okazję stworzyć coś wyjątkowego według własnego projektu, a my służymy pomocą i wskazówkami. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne, lub po prostu spędzić czas w ciekawy i produktywny sposób.

W naszej pracowni artystycznej można robić wiele różnych rzeczy z naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamienie, glina i wiele innych.
Kilka przykładów:

  • Z drewna można stworzyć piękne i praktyczne przedmioty, takie jak skrzynki, półki, ramki na zdjęcia czy stojaki na książki.
  • Biżuteria z naturalnych materiałów takie jak naszyjniki, bransoletki i kolczyki, lub wykorzystać je do dekoracji innych przedmiotów.
  • Można też ulepić figurki, miseczki, kubki i wiele innych przedmiotów, które następnie można wypalić i ozdobić.
  • Można wykonać sobie mały tatuaż ucząc się przy tym
  • Można razem z dzieciakami zrobić film animowany

Można też połączyć różne techniki i materiały, np. zrobić z drewna ramkę na zdjęcia i ozdobić ją elementami z kamieni lub gliny. Możliwości są nieograniczone, a efekty zawsze wyjątkowe i piękne. Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie możemy pomóc w realizacji najbardziej oryginalnych pomysłów.


Sklep

Kup coś w naszym sklepie

Blog

Zobacz, co ostatnio zrobiliśmy.

Kontakt

32-070 Wołowice Skawińska 87 (okolice Krakowa)
607-916-616 lepiej pisać, rzadko odbieram
bs@112358.org

Scroll to Top
Galeria Fraktale
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.